Surf Arena Campy 2018

Surf Arena Campy 2018

Vaše sny o dnech plných surfingu, pohody, slunce a skvělých lidí se mohou brzy stát skutečností!

Surf Arena ve spolupráci se Surf Campem a Follow the Sun pro Vás na toto léto opět přichystala možnost zúčastnit se jedinečného surf campu, tentokrát buď v divokém Portugalsku, nebo ve slunném Maroku. Součástí každého campu je 30minutová lekce v Surf Areně.

1. SURF ARENA CAMP PORTUGALSKO

Camp probíhá v surfovém regionu Peniche, ve středisku Baleal. Vaše ubytování je přímo u oceánu v moderní surf vile se zahradou. Surfujete přes den i při západu slunce s českými i místními instruktory. Kromě surfování Vás čekají posurfové aktivity, večerní párty, oheň na pláži, přednášky, výlety…

DESTINACE

Region Peniche, je nejlepší evropská surfová destinace. Leží 80 km severně od Lisabonu (1 hod z letiště) a díky své geografické poloze zde naleznete konzistentní vlny vhodné pro začátečníky i pokročilé 365 dní v roce, na plážích rozložených do třech světových stran, kde je možné chytat správný vítr a všechny směry vln.

V létě se teploty pohybují okolo příjemných 25 °C na slunci. Teplota vody neklesá pod 18°C.

Rybářské město Peniche je proslulé nejen surfováním, ale také výtečnými rybími restauracemi a pevností s hradbami z 16. století. Baleal, surfový resort s nádhernými plážemi a idylickou rybářskou zátokou, dělí od Peniche dlouhý písečný záliv.

UBYTOVÁNÍ

Bydlíme se ve stylové moderní portugalské vile v centru vesničky Baleal. Captain´s Log House, jak se hostel nazývá, je v bezprostřední blízkosti oceánu, pláží, barů, restaurací, supermarketu a obchodů. Vila je pokryta Wi-Fi, disponuje 5 ložnicemi, obývákem s TV a HIFI, garáží, prostornou zahradou, moderně vybavenou kuchyní, přední a zadní terasou.

Stravování je individuální, takže je na každém z Vás, jestli budete využívat místních restaurací nebo si připravovat jídlo sami. Oběd probíhá mezi lekcemi v plážové restauraci nebo na vile a večer je oblíbenou činností především grilování.

Na přání je možné zajistit soukromou vilu či apartmán.

SURFOVÁ ŠKOLA

V rámci týdenního campu čeká každého 8 půldenních surfových lekcí (30 min. teoretická a 90 min praktická část). Kurz vedou zkušení licencovaní místní a čeští instruktoři. Surfová lekce zahrnuje výcvik, zapůjčení surfové výbavy (surfboard, neopren, leash), pojištění a transport dodávkou na pláž a zpět.

Díky perfektní poloze Surfcampu je nejbližší místo vhodné pro surfing přímo pod vilou Captain´s Log House, další surf spoty jsou ve vzdálenosti 1 – 15 minut autem. Na surf spoty se chodí pěšky nebo Vás dovezou naše dodávky. Lekce budou probíhat na různých plážích v závislosti na měnících se povětrnostních podmínkách, swellu – velikosti příboje, přílivu a odlivu. Po celou dobu pobytu budete mít zapůjčené surfboardy různých typů rozdělené dle Vaší váhy, výšky, zkušeností a obratnosti, dále neopreny Rip Curl na míru.

DOPRAVA

Netrmácejte se 20 hodin autobusem k moři, když můžete být za 5 hodin u oceánu. Cesta Praha – Lisabon trvá 3,5 hodiny a Surfcamp je umístěn hodinu cesty z letiště. Zařídíme zpáteční letenku Praha – Lisabon a transfery z/na letiště.

Texty jsou převzaty z webových stránek www.surfcamp.cz a redakčně upraveny.

2. SURF ARENA CAMP MAROKO

Follow The Sun je veselý dům ve vesničce Tamawanza, poblíž města Agadir v jihozápadní části Maroka. Je to takový malý designový projekt, který spojuje surfing a kulturu severní Afriky v jednou úžasnou atmosféru.

DESTINACE

Agadir je jedno z větších marockých měst, které se nachází na břehu Atlantického oceánu poblíž pohoří Atlas. V Agadiru převládá subtropické klima s teplými léty a mírnými zimami. Denní teploty se obvykle pohybují okolo 25°C – 28°C v závislosti na ročním období, v létě dosahují až 30 °C.

Dům Follow the Sun se nachází v části obce Tamawanza, na kopci s krásným výhledem na oceán a dech beroucími západy slunce, pouhých 5 minut chůze od vesničky.

UBYTOVÁNÍ

Užijte si svůj pobyt v místě, kde se budete cítit jako doma. Všechny pokoje jsou vybavené originálními kusy nábytku s designovými prvky. Follow The Sun má tři patra. Kapacita zařízení je v tuto chvíli 22 osob. Terasa se nachází ve třetím patře s výhledem na hory a oceán. Nabízíme tři soukromé pokoje s manželskou postelí a dva sdílené, z nichž první má kapacitu pět lůžek a druhý čtyři lůžka.

Soukromý pokoj DELUXE nabízí kromě manželské postele a stylového dřevěného nábytku i vlastní balkon s výhledem. Cena pokoj je 35 €/noc.
Soukromý pokoj CLASSIC disponuje manželskou postelí i stylovým dřevěným nábytkem. Postrádá pouze vlastní balkón. Cena pokoje je 30 €/noc.
Sdílený pokoj (4-lůžkový) je vybaven čtyřmi samostatnými postelemi a dřevěným nábytkem. Má vlastní balkon s výhledem na oceán a vesnici. Cena je 15 €/osoba/noc.
Sdílený pokoj (5-lůžkový) je vybaven pěti samostatnými postelemi a dřevěným nábytkem. Nemá vlastní balkon, ale přesto krásný výhled do okolí. Cena je 15 €/osoba/noc.

SURFOVÉ BALÍČKY A CENY

Balíček 5 dnů
Zahrnuje: 5x ubytování se snídaní, 3x surfovou lekci s instruktorem, 3x zapůjčení neoprenu a surfboardu, 3x obědový balíček, dopravu na a z letiště, balenou vodu a fotografie.
Cena: 240 EUR/os.

Balíček 7 dnů
Zahrnuje: 7x ubytování se snídaní, 4x surfovou lekci s instruktorem, 4x zapůjčení neoprenu a surfboardu, 4x obědový balíček, dopravu na a z letiště, balenou vodu a fotografie.
Cena: 330 EUR

Balíček 10 dnů
Zahrnuje: 10x ubytování se snídaní, 6x surfovou lekci s instruktorem, 6x zapůjčení neoprenu a surfboardu, 6x obědový balíček, dopravu na a z letiště, balenou vodu a fotografie.
Cena: 470 EUR

Texty jsou převzaty z webových stránek www.followthesun.surf a redakčně upraveny.

Pro přihlášení do Surf Arenu Campu nás kontaktujte na info@surfarena.cz.

Buďte s námi na jedné vlně!