SURF ARENA SPORT CLUB

SURFUJTE U NÁS PRAVIDELNĚ

Pokud Vás zážitek z jízdy na vlně nadchnul natolik, že byste se indoor surfingu chtěli věnovat intenzivněji a ve společnosti dalších nadšenců, není nic jednoduššího, než se účastnit pravidelných sportovních lekcí, které pro Vás organizujeme. Během systematické přípravy pod vedením zkušeného trenéra se můžete kromě základních manévrů na prkně naučit i mnoho pokročilejších prvků a triků, jako jsou například ollie nebo shove it a spoustu dalších.

sportovní trénink

ÚTERÝ OD  18:00
STŘEDA OD  20:00
ČTVRTEK OD  18:0020:00

Trénink obsahuje zapůjčení potřebného vybavení, nácvik stability a techniky na suchu, krátké rozehřátí na bodyboardech, indoor surfing pod vedením zkušeného trenéra, rozbor jízdy s trenérem. Celková doba lekce je 1 hodina a 45 minut (45 minut suchý trénink a 60 minut surfing). Uvedený začátek, je čas začátku tréninku ve vlně, suchý trénink začíná o 45 minut dříve. Maximální kapacita lekce je 8 osob a podmínkou účasti je již absolvovaná lekce v Surf Areně. Své místo si rezervujte telefonicky na recepci +420 725 927 409 nebo emailem v dostatečném předstihu na cespivova(zavináč)surfarena(tečka)cz.

SURFUJTE OD 899 KČ/HOD.

PERMANENTKY ZA VÝHODNÉ CENY

Níže uvedené poukazy a jednotlivé vstupy permanentky můžete využít ve sportovních lekcích nebo v lekcích typu off-peak (= lekce mimo špičku)

Permanentka 10 hod. (B)

Typ lekce: veřejná (sport nebo off-peak)
Počet osob v lekci: 3 – 10
V ceně: permanentka na 10 lekcí pro surfing a bodyboarding pod dohledem zkušených instruktorů, zapůjčení vybavení, videozáznam z hodiny.
Je nutné dostavit se 45 minut předem.

8 990 Kč

Balíček 5 hod. (B)

Typ lekce: veřejná (off-peak, nebo sport)
Počet osob na lekci: 3 – 10
V ceně: 5 samostatných poukazů (30 min. bodyboarding a 30 min. surfing v rámci každé hodiny), dohled zkušených instruktorů, zapůjčení vybavení, 15minutová instruktáž, videozáznam z hodiny.
Je nutné dostavit se 45 minut předem.

4 990 Kč

1 hod. Single (B)

Typ lekce: veřejná (sport nebo off-peak)
Počet osob v lekci: 3 – 10
V ceně: 1 poukaz na 1 lekci (z toho 30 min bodyboarding a 30 min. surfing) pod dohledem zkušených instruktorů, zapůjčení vybavení, 15minutová instruktáž, videozáznam z hodiny.
Je nutné dostavit se 45 minut předem.

1 100 Kč

TRÉNUJTE S NÁMI NA ZÁVODY

Jezděte u nás pravidelně a zažijte pocity profi sportovců na našich každoročních závodech, kde výkon je vedlejší :).

Chcete vědět, na jaké jste úrovni? Najděte se v naší metodické tabulce, kde jsou k jednotlivým úrovním přiřazené konkrétní dovednosti.