SURF ARENA SPORT CLUB

SURFUJTE U NÁS PRAVIDELNĚ

Pokud Vás zážitek z jízdy na vlně nadchnul natolik, že byste se indoor surfingu chtěli věnovat intenzivněji a ve společnosti dalších nadšenců, není nic jednoduššího, než se účastnit pravidelných sportovních lekcí, které pro Vás organizujeme. Během systematické přípravy pod vedením zkušeného trenéra se můžete kromě základních manévrů na prkně naučit i mnoho pokročilejších prvků a triků, jako jsou například ollie nebo shove it a spoustu dalších.

sportovní trénink

KAŽDÝ ČTVRTEK OD  17:15 a  19:15

Trénink obsahuje zapůjčení potřebného vybavení, nácvik stability a techniky na suchu, krátké rozehřátí na bodyboardech, indoor surfing pod vedením vyškoleného trenéra, rozbor jízdy na videu s instruktorem.Celková doba lekce je 1 hodina a 45 minut (60 minut surfing). Maximální kapacita lekce je 8 osob a podmínkou účasti je již absolvovaná lekce v Surf Areně. Své místo si rezervujte telefonicky na recepci +420 725 927 410 nebo prostřednictvím facebookové skupiny.

SURFUJTE OD 750 KČ/HOD.

PERMANENTKY ZA VÝHODNÉ CENY

Balíček 5 hod. (B)

Typ lekce: veřejná, max. počet osob na lekci 10
Využití: 5 lekcí x 1 osoba nebo 5 osob x 1 lekce
V ceně: 30 min. bodyboarding a 30 min. surfing v rámci každé hodiny, dohled zkušených instruktorů, zapůjčení vybavení, 15minutová instruktáž, videozáznam z hodiny.
Je nutné dostavit se 45 minut před začátkem hodiny.

3 990 Kč

Permanentka 10 hod. (B)

Typ lekce: veřejná, max. počet osob na lekci 10
V ceně: surfing a bodyboarding pod dohledem zkušených instruktorů, zapůjčení vybavení, 15minutová instruktáž, videozáznam z hodiny.
Je nutné dostavit se 45 minut před začátkem hodiny.

7 500 Kč

1 hod. Single (B)

Typ lekce: veřejná, max. počet osob na lekci 10
V ceně: 30 min, bodyboarding a 30 min. surfing pod dohledem zkušených instruktorů, zapůjčení vybavení, 15minutová instruktáž, videozáznam z hodiny.
Je nutné dostavit se 45 minut před začátkem hodiny.

1 100 Kč

TRÉNUJTE S NÁMI NA ZÁVODY

Jezděte u nás pravidelně a zažijte pocity profi sportovců na našich každoročních závodech, kde výkon je vedlejší :).

Chcete vědět, na jaké jste úrovni? Najděte se v naší metodické tabulce, kde jsou k jednotlivým úrovním přiřazené konkrétní dovednosti.