JAK TO PROBÍHÁ?

PŘED JÍZDOU

Celý zážitek trvá přibližně 2 hodiny. Do Surf Areny se dostavte minimálně 45 minut před začátkem.

Po příchodu se přihlásíte na recepci a zhruba 30 min. před jízdou dostanete úvodní školení, kde se dozvíte vše potřebné pro to, abyste si jízdu na simulátoru co nejvíce užili.
Teď už jen vybrat neopren a jde se na to!

PRŮBĚH LEKCE

Podle typu zakoupeného poukazu si pod vedením instruktora spolu s dalšími návštěvníky v prvních 30 minutách lekce vyzkoušíte jízdu na prkně vleže, vsedě nebo vkleče tzv. bodyboarding anebo i ve stoje, tzv. flowboarding, kterému je věnováno druhých 30 minut lekce.

Ze zkušenosti víme, že už během první hodiny se většina návštěvníků zvládne po nějakou dobu sama udržet na prkně a jízdu si parádně užít.

APRÈS SURF

Po skončení si můžete nechat nahrát videozáznam vašich jízd, jako památku na celý zážitek. Pokud si zapomenete vlastní USB “flešku”, můžete si ji u nás také zakoupit.

K dispozici je i naše kavárna s terasou, kde můžete načerpat síly po sportovním výkonu. Prohlédněte si nabídku.

CO SI VZÍT S SEBOU?

V Surf Areně vám půjčíme vše, co je k indoor surfingu potřeba. Neopreny a speciální prkna jsou zdarma k dispozici. Jedná se o vodní sport, proto si s sebou vezměte plavky, ručník, hygienické potřeby apod. Pokud zapomenete, nic se neděje, na recepci vám zdarma zapůjčíme vše potřebné.