Ben Cristovao, Reginald a Milan Peroutka na vlně

Ben Cristovao, Reginald a Milan Peroutka na vlně

Surf Arena se v pátek 24.3. rozzářila přítomností třech hvězd současné české hudební scény. Vlnu si pod dohledem našich instruktorek a za přítomnosti celého štábu televize Óčko vyzkoušel populární zpěvák Ben Cristovao, mladý rapper Reginald a herec a muzikant Milan Peroutka, kterého znáte například z pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Celý den proběhl v pohodové náladě. Kluci se posilnili šťavnatým ovocem, vyzbrojili základními informacemi z instruktáže, hodili na sebe stylové neopreny a vrhli se na vlnu. Skvělý štáb Óčka všechny tři po celou dobu podporoval a zaznamenával veškeré dění na kamery, mobily a foťáky. Kluci se nejprve vyřádili na bodyboardech, na kterých vyzkoušeli všechny možné i nemožné triky, Ben se dokonce skoro postavil na hlavu! Ale to už bylo na čase postavit se na nohy, tedy přejít k indoor surfingu. Hoši se neohroženě vrhli i na indoor surfařské prkno a postupně se rozjezdili, každý ve svém stylu. I tady se ukázala Benova sportovní stránka osobnosti a titul mistra České republiky ve snowboardingu z roku 2006 a po chvíli už dával battly na vlně s naší instruktorkou. I Reginald s Milanem si vedli obstojně a ke konci hodiny už stáli stabilně v surfařské pozici a házeli úsměvy do objektivů.

Po ježdění následoval drink pro Milana, který ten den slavil své narozeniny, pár společných fotek a plány na další návštěvu. Jednotlivé záznamy z ježdění můžete sledovat na Óčku v pořadu Mixxxer show 18. a 24. dubna a 17. května.