Jedinečná zábava pro vás i vaše děti

Jedinečná zábava pro vás i vaše děti

Kladete si otázku kam v Praze vyrazit s dětmi? Výlety do aquaparků, koupališť, kin, planetárií či zoologických zahrad už vaše děti nebaví a vás jak by smet? Nevíte, co pro ně vymyslet nového a hlavně zajímavého? Pokud chcete, aby si vaše dítě užilo kopec zábavy, a vy během této doby zasloužený odpočinek, jste na správné adrese! A my pro vás máme pár tipů na vyžití pro vás i vaše děti.

Zábava pro děti

Hledáte pro své dítě příměstský tábor, netradiční kroužek nebo jen zábavu, kterou můžete naplánovat nehledě na roční období a počasí? Surf Arena vám může posloužit jako dětský koutek, kde své dítě necháte a my se o něj postaráme. Zapojit se ale můžete i vy a společně s celou rodinou zakusit pocit, který pohltil ne jednoho surfaře na světě.

Bodyboarding

Bodyboarding je technika jízdy, kdy surfař na bodyboardu leží, sedí nebo klečí. Při tomto způsobu surfování se k řízení bodyboardu používají nohy, lokty a naklánění celého těla. Je vhodný pro děti, které se zatím netroufnou postavit na flowboard a surfovat se teprve učí. Děti jsou po celou dobu pod dohledem zkušených instruktorů, kteří pomáhají při sjíždění prvních vln a poskytují rady a instruktáž. Ukázku bodyboardingu naleznete zde.

Rodinný balíček

Chcete si s rodinou užít společný zážitek, adrenalin, legraci a dát si trochu do těla? Tak právě pro vás je vhodný tento balíček. Samotné surfování probíhá vleže nebo vkleče (bodyboarding) a také vestoje (flowboarding). Vše záleží na tom, jak vám to půjde a na co se vy sami budete cítit. Tak nečekejte na dovolenou a zažijte si u nás to, co je možné jen v oceánu, bezpečně a bez žraloků.
Ceník a registraci pro Bodyboarding a Rodinný balíček naleznete zde.

Dětské kempy

Už jste hodiny strávili nad vyhledáváním slov jako: příměstský tábor Praha, letní tábor, letní tábory 2021, tábory pro děti, ale pořád ne a ne najít něco vhodného? Léto už je v plném proudu a vy dětem chcete dopřát zážitek, na který jen tak nezapomenou a zároveň se i něco naučí? Pak se určitě podívejte na naši nabídku. Surf Arena camp je určen pro každého malého dobrodruha ve věku od 6 do 15 let, který se nebojí vody a má chuť zkoušet nové věci. Dětské tábory jsou u nás velice oblíbené a děti si je velice chválí. Ostatně se můžete podívat do fotogalerie a nebo zhlédnout video a zábavu posoudit sami.

Dětský klub: kurz Mladý surfař

Jste rodič, který hledá pro své děti jedinečný koníček? Tak právě ten, pro vaše děti máme. Náš dětský klub začíná začátkem každého školního roku a trvá 10 týdnů. Během této doby si váš syn či dcera rozvine obratnost, sílu, koordinaci pohybu, hrubou motoriku a posílí svoje sebevědomí a přátelský vztah k ostatním dětem. Pro členy máme připravené 60 minutové lekce, během kterých si rodič může vyřídit vše potřebné, nebo si odpočinout a péči o dítě přenechat nám.

Závody

Jsme si vědomi soutěživosti v každém z nás, a proto pro vaše děti pořádáme taktéž závody. Děti jsou rozděleny do skupin podle toho, zda se účastní bodyboardingu nebo flowboardingu, a poté je čeká soutěžní část, kde předvedou naučené triky. Soutěže hodnotí instruktoři, kteří přiřazují účastníkům body a poté probíhá vyhlášení, kde na stupně vítězů vystoupí 3 nejlepší surfaři. Věříme, že závody si vaše děti budou náramně užívat a budou je motivovat k seberozvoji a většímu sportovnímu výkonu.

Dětské oslavy

Pro jejich výjimečný den, to chce naplánovat jedinečnou oslavu! Nechcete zůstávat u klasiky, jako jsou oslavy doma, na zahradě, v cukrárně nebo dětských hernách? Uspořádejte s námi oslavu, na kterou nezapomene ani vaše dítě ani jeho kamarádi. Postaráme se o zábavu nejen ve vodě, ale také na souši. Dostupná je multifunkční hala s video a audio technikou, profesionální catering, možnost výzdoby nebo taky Dj.
Ceník narozeninové oslavy je ke zhlédnutí zde.

Zábava pro rodiče

Vaše děti u nás pohlídáme, a vy si tak můžete dopřát čas sami pro sebe a odpočinout si na chvilku od rodičovských povinností. Také pro vás máme pár tipů, jak si můžete svůj volný čas zpříjemnit.

Dejte si drink nebo kávu

Pokud se od vašeho dítěte nechcete příliš vzdalovat a zajímá vás, jak si ve vlnách povede, tak určitě navštivte náš bar. Díky prosklenému oknu si užijete zajímavou podívanou a k tomu si dopřejte šálek kávy nebo klidně i osvěžující drink. Vaše dítě jistě ocení vaši přítomnost a podporu, obzvláště když se bude snažit zdolat vlny poprvé.

Sjeďte si vlnu

Chcete si také užít adrenalin a zábavu? Naskočte na vlnu s ním. Co k tomu budete potřebovat? Plavky, odvahu a touhu pokořit hektolitry vody! Surf Arena je určena jak pro začátečníky, tak pro zkušené surfaře. Jako vzpomínku od nás si můžete odnést videozáznam, kterým se můžete pochlubit doma partnerovi.

Navštivte OC Letňany

Nemáte čas, vyrazit si na nákupy a podívat se na nové módní kousky? Obchodní centrum Letňany je od Surf Areny vzdáleno pouze 350 metrů! O vaše dítě bude postaráno a vy se tak můžete připravit na novou sezónu bez stížností, že je nakupování příliš nudné. A co vám OC Letňany nabízí? Seznam všech obchodů a služeb naleznete zde.