Surf Arena Campy 2017

Surf Arena Campy 2017

I letos jsme pro Vás připravili Surf Arena Camp ve spolupráci se společností Surf Travel s.r.o., tentokrát ve více termínech!

Camp probíhá v surfovém regionu Peniche, ve středisku Baleal. Vaše ubytování je přímo u oceánu v moderní surf vile se zahradou. Surfujete přes den i při západu slunce s českými i místními instruktory. Kromě surfování Vás čekají posurfové aktivity, večerní párty, oheň na pláži, přednášky, výlety…

Splňte si Vaše sny na nejlepší aktivní dovolené!

DESTINACE

Region Peniche, přezdívaný „Capital das Ondas“ neboli hlavní město vln, je nejlepší evropská surfová destinace. Leží 80 km severně od Lisabonu (1 hod z letiště) a díky své geografické poloze zde naleznete konzistentní vlny vhodné pro začátečníky i pokročilé 365 dní v roce, na plážích rozložených do třech světových stran, kde je možné chytat správný vítr a všechny směry vln. Celé okolní pobřeží je poseto mnoha surfovými spoty pro všechny druhy jezdců.

Nyní Peniche hostí závod Rip Curl Pro Portugal světové série ASP World Tour. Nejlepší surfaři z celého světa se zde sjíždějí, aby poměřili síly na populární vlně Supertube.

V létě se teploty pohybují okolo příjemných 25 °C na slunci. Teplota vody neklesá pod 18°C.

Rybářské město Peniche je proslulé nejen surfováním, ale také výtečnými rybími restauracemi a pevností s hradbami z 16. století.Baleal, surfový resort s nádhernými plážemi a idylickou rybářskou zátokou, dělí od Peniche dlouhý písečný záliv. Vesnička původně postavená na ostrovu, který se během let spojil s pobřežím písčitým pruhem, vytvořila unikátní prostředí pro surfing a jiné sporty, relaxování na pláži či večerní popíjení caipirinhy v místních barech.

UBYTOVÁNÍ

Budete ubytování ve stylové moderní portugalské vile s názvem Captain´s Log House nebo v dalších přilehlých vilách v centru vesničky Baleal, která se nachází v blízkosti oceánu a pláží. V blízkosti Vašeho ubytování je také centrum resortu se surf shopy Rip Curl a Fifty Eight, bankomat, supermarket, obchody, pekárna, masna a prodejna ryb. Restaurace, bary a kavárny jsou vzdáleny do 10 minut chůze.

Vily disponují pokoji se samostatnou koupelnou a toaletou. Hlavní vila Captain´s Log House je pokryta wi-fi a dále disponuje obývákem s TV a HIFI a moderně vybavenou kuchyní. Je možnost objednat samostatné nebo sdílené pokoje. Na každém pokoji je bezpečnostní sejf pro uložení cenností. K vile Captain´s Log House náleží zahrada a přední a zadní zastřešená terasa, vhodná pro odpočinek, prezentace nebo promítání surfových filmů, ale i pro pořádání večerních párty a grilování. V suterénu vily je prostorná garáž, která slouží jako zázemí naší surfové školy.

Snídaně jsou v ceně balíčku. Ostatní stravování je individuální a je na každém z Vás, jestli budete využívat místních restaurací nebo si připravovat jídlo sami.

Oběd probíhá mezi lekcemi v plážové restauraci nebo na vile.

Pokud si přejete mít ničím nerušené soukromí a klid, můžeme pro Vás zajistit pronájem soukromé vily či apartmánu v docházkové vzdálenosti od vily Captain´s Log House. Individuální ubytování řešte vždy s dostatečným předstihem.

SURFOVÁ ŠKOLA

V rámci týdenního campu čeká každého 8 půldenních surfových lekcí (30 min. teoretická a 90 min praktická část). Kurz vedou zkušení licencovaní místní a čeští instruktoři. Pokud nemluvíte anglicky, nic se neděje, na pláži vždy pomáhají česky mluvící členové našeho týmu a vše přeloží.

Surfová lekce zahrnuje výcvik, zapůjčení surfové výbavy (surfboard, neopren, leash), pojištění a transport dodávkou na pláž a zpět.

Naučíme Vás porozumět vlnám a oceánu a slibujeme, že se tento sport stane Vaším oblíbeným.

Díky perfektní poloze campu je nejbližší místo vhodné pro surfing přímo pod vilou Captain´s Log House, další surf spoty jsou ve vzdálenosti 1 – 15 minut autem. Na surf spoty se chodí pěšky nebo Vás dovezou naše dodávky. Lekce budou probíhat na různých plážích v závislosti na měnících se povětrnostních podmínkách, swellu – velikosti příboje, přílivu, odlivu a Vaší náladě. Po celou dobu pobytu budete mít zapůjčené surfboardy různých typů rozdělené dle Vaší váhy, výšky, zkušeností a obratnosti, dále neopreny Rip Curl na míru.

Texty jsou převzaty z webových stránek www.ripcurlsurfcamp.cz a redakčně upraveny.

CENÍK

Součástí campu bude 30minutová session v Surf Areně, která proběhne vybraný den v týdnu před Vaším odletem. Session obsahuje 10 minut jízdy vleže a 20 minut jízdy vestoje.

1. Surf Arena camp 7 dní

Kompletní balíček – 2 lůžkový pokoj ………. 13.400,-
Zpáteční letenka Praha – Lisabon …………….. 7.500,-
Transfer z/na letiště (one way) …………………. 500,-
Celkem …………………………………………………… 21.900,-/os.

Kompletní balíček – 4 lůžkový pokoj ………. 11.900,-
Zpáteční letenka Praha – Lisabon …………….. 7.500,-
Transfer z/na letiště (one way) ……………………. 500,-
Celkem ………………………………………………… 20.400,-/os.

2. Surf Arena camp 14 dní

Kompletní balíček – 2 lůžkový pokoj ………. 24.300,-
Zpáteční letenka Praha – Lisabon …………….. 7.500,-
Transfer z/na letiště (one way) …………………. 500,-
Celkem ………………………………………………… 32.800,-/os.

Kompletní balíček – 4 lůžkový pokoj ………. 22.300,-
Zpáteční letenka Praha – Lisabon …………….. 7.500,-
Transfer z/na letiště (one way) ……………………. 500,-
Celkem ………………………………………………… 30.800,-/os.

(co vše obsahuje kompletní balíček, naleznete zde: http://ripcurlsurfcamp.cz/portugalsko/kemp viz. Kompletní balíček RCSC)

3. Platební podmínky: zaplatíte zálohu 2.000 Kč do týdne do přihlášení.

Doplatek za celý Surf Arena camp se platí 30 dní před uskutečněním kempu.

Pro přihlášení do Surf Arenu Campu nás kontaktujte na info@surfarena.cz.

Buďte s námi na jedné vlně!