Rozlučka se svobodou v Surf Areně?

Rozlučka se svobodou v Surf Areně?

SKVĚLÝ ZÁŽITEK I DÁREK!

Ptáte se kam na nezapomenutelnou rozlučku se svobodou, o které se bude ještě dlouho vyprávět? Jste parta kluků, která má ráda adrenalin a zábavu? Nezaleknete se ani hektolitrů valící se vody a rádi se podíváte, jak si s tím vaši kámoši poradí? Tak si přečtěte pár důvodů, proč rozlučka se svobodou právě u nás v Surf Areně v Praze!

Jedinečný zážitek

Co jednou řeknete svým dětem, když se vás budou ptát, kde jste strávili svou rozlučku se svobodou? V typické odpovědi mohou zaznít místa, jako jsou: bar, hospoda, hotel, ale co takhle Surf Arena? Zajistíme vám zážitek, na který budete dlouho vzpomínat vy i vaši kamarádi, zážitky vám už nikdy nikdo nevezme. Bojíte se, že byste surfování nemuseli zvládnout? Nezoufejte! Surf Arena je určena jak pro úplné začátečníky, tak pro zkušené surfaře. Začátečníci si mohou nejprve zkusit jízdu vleže nebo vkleče (bodyboarding), a s pomocí instruktora se během jedné lekce dostat až na jízdu vestoje (flowboarding).

Dvojnásobná zábava

Předtím než se půjdete bavit do baru, se můžete pobavit také u nás ve vlnách! Pro začátečníky může být zpočátku boj s vlnami nelehkou záležitostí a pro kámoše skvělou podívanou. Samozřejmě vás po celou dobu jízdy bude korigovat zkušený instruktor, se kterým tento boj rychle a v pořádku zvládnete. Instruktor vás nepotopí, ale naučí vás základy, a pokud budete šikovní, tak i různé triky a postará se o to, abyste si tento zážitek užili na maximum.

Pokud se však chcete na své kamarády připravit už teď a být trochu napřed, doporučujeme vám přihlásit se na naše sportovní lekce, které jsou vhodné pro zákazníky, kteří u nás již absolvovali běžnou lekci a mají za sebou základy. Tyto lekce jsou vhodné i jako dárek pro novomanžela. Když na rozlučce uvidíte, že surfování ženicha chytlo a objevil v sobě skrytého surfaře, není nic lepšího než mu dopřát trochu odreagování i v manželství. Ovšem není žádný problém s sebou vzít i manželku a koupit jim dárek společný. Všechny možnosti najdete na naší webové stránce.

Příjemné osvěžení

Dejte si nealko drink v našem baru a naskočte na vlnu. Ve vodě se osvěžíte, nakopnete se adrenalinem a okořeníte si tak začátek dne. Kolektiv na rozlučce se svobodou  pak rychle stmelíte například společnou diskuzí o nejvtipnějších zážitcích, které jste si ze Surf Areny odnesli.

Videozáznam

Chcete se za pár let podívat, jak se vám ve vlnách dařilo? Jako dárek od nás dostanete videozáznam, který zachytí všechnu vaši zábavu.

Doprovodný program

Společně se surfováním vám také můžeme zajistit doprovodný program. Dostupná je u nás multifunkční hala s video a audio technikou, profesionální catering, dekorace prostorů, Dj i živá hudba.

Možnost přidání dalších aktivit

Pokud vám surfování nestačí, můžeme pro vás individuálně zařídit i další netradiční aktivity jako je: létání ve větrném tunelu, lekce šermu, badmintonový a pokrový turnaj či virtuální realitu.

Vaše rozlučka se svobodou a individuální domluva

V naší Surf Areně se snažíme o co největší komfort našich hostů. Pokud budete chtít ženichovi vymyslet navíc ještě něco extra, rádi vám s tím pomůžeme a vaše přání zrealizujeme. Kreativitě se meze nekladou. Můžeme vám také pomoci s vymýšlením různých soutěží, a také s úkoly pro kámoše, který skončil například poslední. Individuální přístup je pro nás důležitý, proto se na nás neváhejte obrátit s jakoukoliv prosbou.

Nezapomínáme také na nevěsty!

Ačkoli je tento článek orientovaný spíše na muže, rádi bychom vás upozornili na fakt, že naše Surf Arena je otevřená úplně pro všechny! Pokud jste holčičí parta, která hledá netradiční zábavu, a nevěstě byste chtěly zorganizovat jedinečný zážitek na její rozlučce se svobodou, věřte, že Surf Arena je místo, které hledáte. Pro dámy doporučujeme zvolit SA jako první bod programu, abyste potom měly dostatek času na večerní přípravy. Pokračovat však můžete i od nás. Před zrcadlem se můžete prostřídat a připravené kamarádky zatím mohou zavítat rovnou do našeho baru a vyčkat tam na zbytek party.

Mrkněte na náš YouTube kanál, kde naleznete spoustu videí z jízd a akcí.