Originální tipy na dárky nejen pro surfaře

Originální tipy na dárky nejen pro surfaře

Hledáte zajímavé tipy na dárky pro milovníka pohybu, zábavy nebo boardových sportů? V tom případě můžete plesat. V tomto článku pro vás máme pár tipů, které by vašim blízkým mohly udělat radost.

Poukaz na jízdu v Surf Areně

Co jiného bychom mohli dát na první místo, než poukaz k nám do Surf Areny :)! Vybrat si můžete z celé škály možností od individuální jízdy až po rodinný balíček (více zde). Bojíte se, že jízda na umělé vlně není pro každého? Rádi vás vyvedeme z omylu. Stačí mrknout na náš YouTube kanál, kde si jízdu užívají všichni od dětí až po handicapované. Je vždy jen na vás, jak k jízdě přistoupíte. Můžete ji pojmout jako nezapomenutelný zážitek, týmovou zábavu, rande, nebo sportovní výkon. 

Rip Curl neopreny a jiné doplňky

Každý správný surfař a milovník oceánu se neobejde bez kvalitního neoprenu a jiných doplňků. Pár stylových kousků najdete na eshopu Rip Curl nebo přímo u nás v Surf Areně, kde vám ochotně poradíme a doporučíme vhodné parametry pro vaše potřeby. Na výběr máme jak neopreny, tak třeba lycry nebo plavky.

Surf camp v nejlepších surfových destinacích

Popularita surfingu v posledních letech rapidně stoupá a vy už nějaký ten pátek máte možnost využít služby českých surf campů v zahraničí. Je to perfektní dárek pro někoho, kdo se už dlouho odhodlává na své první vlny. 

Rádi vám proto dáme tipy na pár českých surf škol. Na výběr máte destinace jako Bali, Maroko nebo Portugalsko. 

Surfcamp.cz
Surf-trip.cz
Surfandtravel.cz

Balance board

U surfingu není radno podcenit pečlivou fyzickou přípravu! Ideální pomůckou je náš oblíbený balance board, který vám pomůže zpevnit střed těla, který je u surfingu nesmírně důležitý a pomůže vám na rozbouřených vlnách udržet rovnováhu. 

Co to balance board vlastně je? Skládá se ze dvou částí – dřevěného válce a desky, kterou na válec položíte a pohybem do boku se snažíte co nejdéle na válci udržet rovnováhu. Zní to jednoduše, ale ze začátku to potrápí i ostřílené sportovce. 

Pokud byste si chtěli balance board vyzkoušet, než jej věnujete pod stromeček, můžete si ho přijít vyzkoušet k nám do Surf Areny.

Líbil se vám výčet našich tipů na originální dárky nejen pro surfaře? Pokud nám něco uniklo, napište nám zprávu a my seznam rozšíříme. 

Zatím surfu zdar!

Váš SA Tým