SURF ARENA PRAHA

ZÁŽITEK PRO KAŽDÉHO V SURF ARENĚ

Interiérový surfařský simulátor (indoor surfing) Surf Arena je atrakcí na pomezí sportu a rodinné nebo společenské zábavy. Vyspělá technologie umožňuje zažít pocity známé ze surfingu i daleko od oceánu, ale i mnoho jiného, co na oceánu zažít nelze. Proud vody je hnán velkou rychlostí po měkké podložce v důmyslně tvarovaném bazénu a umožňuje jízdu na speciálním prkně. Nejjednodušší je jízda vleže na břiše nebo vkleče tzv. bodyboarding, kterým se zpravidla začíná a nabízí možnost provádět spoustu zábavných triků. Při surfování ve stoje lze kromě zatáček a klasických manévrů provádět i náročnější triky jako např. salta nebo flipy. Surf Arena je určena pro širokou veřejnost a pod vedením zkušených instruktorů zde mohou bez obav surfing vyzkoušet opravdu všichni. Indoor surfing je dnes samostatným atraktivním sportem, ve kterém se pořádají populární soutěže a exhibice.

JAK PROBÍHÁ PRVNÍ JÍZDA?

Na svou první návštěvu Surf Areny se nemusíte nijak připravovat. Stačí zakoupit poukaz, a zarezervovat si místo v konkrétním termínu.

NÁKUP LEKCÍ V SURF ARENĚ

Vyberte si svou jízdu

1 hod. single (A)

Typ lekce: veřejná (kdykoli)
Počet osob v lekci: 4 – 10
V ceně: 1 poukaz pro 1 osobu na hodinovou lekci (z toho 30 min. bodyboarding a 30 min. stand-up surfing) pod dohledem zkušených instruktorů, zapůjčení vybavení, 15minutová instruktáž, videozáznam z hodiny.
Je nutné dostavit se 45 minut před začátkem hodiny.

2 750 Kč

1 hod. double (A)

Typ lekce: veřejná (kdykoli)
Počet osob v lekci: 4 – 10
V ceně: 1 poukaz pro 2 osoby na hodinovou lekci (z toho 30 min. bodyboarding a 30 min. stand-up surfing) pod dohledem zkušených instruktorů, zapůjčení vybavení, 15minutová instruktáž, videozáznam z hodin
Je nutné dostavit se 45 minut předem.

4 900 Kč

SURFUJTE V PRAZE PRAVIDELNĚ

Účastněte se pravidelných sportovních lekcí na vlně a surfujte za výhodnější ceny.
SEZNAMTE SE

TÝM INSTRUKTORŮ

Kačka
Kačka
Honza
Honza
Soňa
Soňa
Bibi
Bibi

Volejte

+420 725 927 410

Kudy k nám

TUPOLEVOVA 772
199 00 PRAHA 9 – LETŇANY

Otevírací doba

ÚT – ST   12:00 – 20:00
ČT – PÁ   10:00 – 20:00
SO – NE   09:00 – 20:00