Kdy Surf Arena znovu otevře?

Kdy Surf Arena znovu otevře?

Kdy Surf Arena znovu otevře?

To je těžká otázka. Nejnovější informace podle Ministerstva zdravotnictví hovoří o povolení znovu-zahájení provozu bazénů od 25. května, to však neplatí pro vodní atrakce, které zůstávají mimo provoz – do odvolání. Děláme vše proto, abychom 9. 6. 2020 znovu otevřeli, nebo hned jak to půjde!

Skončila Vám platnost poukazu, nebo skončí v období od 13. března do července 2020?

Poukazům zakoupeným přímo od Surf Areny, kterým platnost vypršela nebo vyprší v období od 13. března do července 2020, prodloužíme jejich platnost. Požádejte si prosím o prodloužení platnosti zasláním emailové zprávy s kódem poukazu, platnost prodloužíme do 31. 7. 2020.

Poukazy Slevomatu řeší Slevomat, poukazům, kterým platnost vypršela nebo vyprší v období od 13. března do července 2020, byla platnost automaticky prodloužena do 31. 7. 2020.

Poukazy zakoupené od zážitkové agentury, řeší příslušná agentura. Pokud vlastníte takový poukaz do Surf Areny, obracejte se prosím přímo na ně.

Těšíme se na Vaši návštěvu, i když to bude v mnoha případech o dost později, než jste si Vy i my představovali! Už aby to bylo! 🙂 Dobu nuceného uzavření Surf Areny, využíváme na opravy a úpravy interiéru haly i prostor simulátoru. Můžete se tak těšit například na změkčení stěn v prostoru simulátoru a další novinky.

S přáním chycení nové dobré vlny
Váš tým SA