Dětský klub jaro 2019

Dětský klub: kurz Mladý surfař

Vodní hry, bodyboarding a indoor surfing

 

Věková hranice: 6 – 14 let

Délka lekce: 90 minut (60 surfování a 30 minut rozcvička a převlékání)

Délka kurzu: 10 lekcí/10 týdnů

Kdy: každý pátek od 18:00 do 19:00 (příchod 17:45 a odchod cca 19:15) 

Středení kurz Mladého surfaře - ZRUŠEN 

První lekce: pátek 26.4. 2019

Počet dětí v kurzu: max. 8

Cena kurzu: 9 500 Kč (950 Kč/hod).

Cena jednotlivé lekce: 1100 Kč/hod.

 

Před uhrazením celého kurzovného se také můžete přihlásit pouze do zkušební lekce, která proběhne v pátek 5.4. a 12.4. Tuto zkušební lekci je možné uhradit jednotlivě za sníženou cenu 950 Kč. Registrace předem je nutná, z důvodu omezené kapacity.

Omluvené lekce z minulého kurzu je možné si nahradit právě v těchto termínech, nebo následujících dvou měsících v časech off-peak.

 

Popis:

Dětský klub Mladý surfař je nevšední a zároveň zábavná aktivita pro všechny děti bez rozdílu. Pro účast na kurzu vůbec není potřeba mít předchozí zkušenosti se surfingem, nebo s jakýmkoliv jiným boardovým sportem. Veškerá aktivita vždy probíhá s pomocí zkušeného instruktora. Stačí pouze chuť a nadšení se bavit a zkoušet nové věci a hry.

Cíle kurzu:

Cílem tohoto kurzu je děti motivovat a povzbuzovat. Dbáme na individuální pohybový rozvoj dětí a uvědomujeme si, že každé dítě je výjimečné v jiné oblasti. Snažíme se vytvořit emočně bezpečné prostředí, ve kterém se děti cítí být samy sebou. Klademe důraz na komunitu a přátelské nesoutěživé prostředí, které cílí na kooperaci v rámci celé skupiny. Vždyť jde především o to, aby se děti do kurzu těšily nejen na surfování, ale i na své kamarády.

 

Během všech aktivit kurzu dochází k přirozenému pohybovému rozvoji dítěte, a to především v oblasti hlubokého stabilizačního systému, obratnosti, síly, koordinace pohybů a rozvoji hrubé motoriky. Dítě je zároveň během kurzu vedeno k samostatnosti, k zdravému sebevědomí a pozitivnímu vztahu k ostatním dětem. Motivací pro soutěživé může být možnost zúčastnit se závodu na konci školního roku.

 

26.6.2019 Letní Surf Cup 2019 – srovnávání nabytých dovedností v sérii pohárů Surf Areny Praha.

 

Průběh lekce:

·        Rozcvička na suchu

·        Bodyboarding – ježdění na břiše nebo v sedě

·        Rozličné aktivity s bodyboardem – postupné ovládnutí základních manévrů za pomoci instruktorů

·        Společné vodní hry

·        Indoor surfing –  postupné ovládnutí základních manévrů vždy s pomocí instruktora

 

Jak se do kurzů přihlásit:

Do vybraného kurzu se můžete přihlásit na email info@surfarena.cz a do jednotlivé lekce rezervovat telefonicky na tel. čísle: 725 927 410.

Těšíme se na Vás!

SA Team