LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2018

 !!!NOVINKA!!! 

OTEVÍRÁME DALŠÍ BĚH TÁBORA V TERMÍNU  27. - 31.8.!

Vzhledem k pozitivním ohlasů a velkému zájmu jsme se rozhodli otevřít další běh příměstského tábora. Zájemci pište prosím na proksova@surfarena.cz. V případě dostatečného množství účastníků pro Vás rádi termín otevřeme. Těšíme se na Vás!

---------------------------------------------------------------------------

Léto se blíží a děti očekávají plno zážitků, o kterých se jim ani nesnilo! Vám se zase můžou začít zdát poklidné sny, protože máme pro Vaše děti v průběhu prázdnin připravený celotýdenní program plný surfování, zábavy a her na vodě.

Přihlaste své děti na letní příměstský tábor při Surf Areně a my se postaráme o jejich skvělé zážitky, a to nejen na surfu.

 

PRO KOHO JE TÁBOR URČEN

Letní příměstský tábor při Surf Areně je určen pro všechny děti ve věku od 6 do 14 let. Děti nemusí být sportovní nadšenci, stačí aby měly pozitivní vztah k vodě a chuť si hrát a zkoušet nové věci.

PROGRAM

Pro děti je připraven každodenní program od 9:00 do 17:00, o který se postarají studentka VŠTVS Palestra a trenérka aerobních cvičení Kristýna Vaněčková a absolvent FTVS se zaměřením na vodní sporty Marek Korf.

Na co se Vaše děti mohou těšit?

Dopolední program:

Jóga, strečink, dechová cvičení, kompenzační cvičení, ideomotorickou přípravu, svačinu a půl hodiny jízdy na vlně. Následuje oběd.

Odpolední program:

Odpočinek a pohádky, půl hodinu jízdy na vlně a kreativní a společenské hry. Svačina.

Navíc je pro děti ve středu přichystán celodenní výlet v podobě návštěvy trampolínového parku Freestyle Kolbenka.

Celý program je koncipován tak, aby se děti zábavnou a hravou formou naučily ovládat základní prvky indoor surfingu a bodyboardingu.

TERMÍNY

Červenec

Srpen

1. běh / 09.07. - 13.07.

3. běh / 30.07. - 03.08.

2. běh / 16.07. - 20.07.

 4. běh / 06.08. - 10.08.

 

 5. běh / 13.08. - 17.08.

CENA: 5 490 Kč

V ceně je zahrnuto:

-        4 hodiny výuky surfingu a bodyboardingu

-        5 obědů

-        10 svačin

-        pomůcky a vybavení k programu

 

PRVNÍ DEN NA TÁBOŘE

Osobně dovedete dítě do Surf Areny mezi 8:00 – 9:00, kde ho předáte instruktorům. Své dítě si vyzvednete mezi 16:00 -17:00.
V případě, že chcete, aby dítě bylo vyzvednuto jinou osobou, musíme od Vás obdržet písemné potvrzení.
Dítě může do Surf Areny docházet a odcházet i samo kromě 1. rána, kdy ho musíte přivést a vyřídit administrativu s instruktorem. Pokud bude mít dítě lísteček, že může odejít samo, instruktor ho po ukončení programu propustí.

 

JAK SE PŘIHLÁSIT

Pro přihlášení prosím zašlete email na adresu proksova@surfarena.cz.

Po přihlášení na dětský tábor je třeba uhradit zálohu 30% nejpozději do 7 dnů od přihlášení. Doplatek pak do 7 dnů před začátkem vybraného tábora.

Kapacita je omezená.

Těšíme se na Vás

SA Tým