Letní příměstský tábor 2017

Léto se blíží a děti očekávají plno zážitků, o kterých se jim ani nesnilo! Vám se zase můžou začít zdát poklidné sny, protože máme pro Vaše děti v průběhu prázdnin připravený celotýdenní program plný surfování, zábavy a her na vodě.

Přihlaste své děti na letní příměstský tábor při Surf Areně a my se postaráme o jejich skvělé zážitky a to nejen na surfu.

PRO KOHO JE TÁBOR URČEN

Letní příměstský tábor při Surf Areně je určen pro všechny děti ve věku od 6 do 14 let. Děti nemusí být sportovní nadšenci, stačí aby měly pozitivní vztah k vodě a chuť si hrát a zkoušet nové věci.

PROGRAM

Pro děti je připraven každodenní program od 9:00 do 17:00, o který se stará zkušená lektorka dětských vodních aktivit Zuzana Lorencová a profesionální instruktoři indoor surfování.

Dopolední program zahrnuje: jógu, strečink, dechová cvičení, kompenzační cvičení, svačinu, ideomotorickou přípravu. Následuje oběd.

Odpolední program zahrnuje: odpočinek a pohádky, hodinu jízdy na vlně a kreativní a kooperační hry.

Navíc je pro děti ve středu přichystán celodenní výlet v podobě návštěvy trampolínového parku Freestyle Kolbenka nebo aquacentra Šutka.

Celý program je koncipován tak, aby se děti zábavnou a hravou formou naučily ovládat základní prvky indoor surfingu a bodyboardingu.

TERMÍNY

Červenec

Srpen

10.-14.7.

7.-11.8.

24.-28.7.

21.-25.8.

 

CENA: 5 490 Kč

V ceně je zahrnuto:

-        4 hodiny výuky surfingu a bodyboardingu

-        5 obědů

-        10 svačin

-        pomůcky a vybavení k programu

 

 

PRVNÍ DEN NA TÁBOŘE

Osobně dovedete dítě do Surf Areny mezi 7:30 – 8:30, kde ho předáte instruktorům. Své dítě si vyzvednete mezi 17:00 -18:00.
V případě, že chcete, aby dítě bylo vyzvednuto jinou osobou, musíme od Vás obdržet písemné potvrzení.
Dítě může do Surf Areny docházet a odcházet i samo kromě 1. rána, kdy ho musíte přivést a vyřídit administrativu s instruktorem. Pokud bude mít dítě lísteček, že může odejít samo, instruktor ho po ukončení programu propustí.

 

JAK SE PŘIHLÁSIT

Pro přihlášení do příměstského tábora stačí zaslat email na adresu info@surfarena.cz.

Do emailu uveďte prosím počet, jméno a věk dětí a který termín by Vám vyhovoval. Po přihlášení na dětský tábor je třeba uhradit do 7 dnů od přihlášení, na základě vystavené fakutry, nejdéle však jeden den před začátkem vybraného termínu tábora. 

Kapacita je omezená.

Těšíme se na Vás

 

SA Tým