KONCERT - NANO 9.7.2016

Nano je indie elektro popová čtveřice, která spojuje rock'n'rollovou energii a silné melodie s melancholickým nádechem do jedinečného hudebního zážitku. Dala se dohromady v roce 2010 a od roku 2011 se pohybuje po českých klubech. Tvoří ji ex-zpěvačka Basta Fidel Marquet, ex-frontman Panamy Hadži, ex-basista z Prague Ska Conspiracy Květák a ex-bubeník Matouš z Pinking Shears. Koncerty Nano jsou energickou kombinací různých kytarových a elektronických hudebních vlivů s nečekaně autentickým soundem.

Po předzvěsti debutového alba, singlu Faster Than Love, vychází na podzim 2012 deska "2am Bedroom Songs" a je uvedena singlem Sober. Ten boduje v hitparádách Radia 1 a Alternativa TV. Kapela aktivně hraje v klubech po České republice a na festivalech, absolvovala tři turné ve Švýcarsku a spolupracovala s Národním muzeem, pro které v roce 2013 složila píseň na výstavu Peníze. Mezinárodně zabodovalo i vystoupení v Balcony TV Prague.

 

V současnosti kapela pracuje na druhé desce pod producentským dohledem Jiřího Buriana. Formace zkušených muzikantů v čele s charismatickou zpěvačkou Marquet ztělesňuje požitek z hraní. Nano dokazuje, že inteligentní a energický pop existuje a jednoduchost může být sofistikovaná.

Vstupné 100,- Kč

https://nano.bandcamp.com/album/is-this-art

www.facebook.com/music.nano/